info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Idealia Energizing Cream Normal to Combination Skin

Çmimi:4,500.00 L 3,825.00 L -15%

Krem anti-age ushqyes dhe energjizues për lëkurë normale mikse
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

, ,

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Formulim në formë xhel-kremi, që absorbohet lehtësisht nga lëkura dhe i dhuron asaj një ndjesi freskie.
Kombinimi i ekstrakteve të boronicës me ekstraktet e çajit të zi dhe një sërë përbërësish të tjerë i jep këtij formulimi veti:
-të ngushtojë poret;
-të rikthejë shkëlqimin e humbur të lëkurës;
-të zbehë rrudhat.
I pasur me ujin termal Vichy.
Me vetëm disa aplikime lëkura rifiton shkëlqimin e humbur.
I testuar dermatologjikisht.
Hipoalergjik.
Pa parabene.

Përdorimi

Aplikohet në zonën e fytyrës dhe qafës të pastruar paraprakisht.

Përbërësit

Aqua,Glycerin,Dimethicone,Alcohol Denat.,Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate,Saccharomyces/Xylinum/Black Tea Ferment,Myreth-3 Myristate,Isopropyl Palmitate,Pentylene Glycol,Cetyl Alcohol,Octyldodecanol,Synthetic Wax,PEG-100 Stearate,CI 17200,CI 15985,CI 77891,Stearyl Alcohol,Mica,Carbomer,Glyceryl Stearate,Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer,Dimethicone Crosspolymer,Methyl Methacrylate Crosspolymer,Sodium Hydroxide,Phenoxyethanol,Adenosine,Tocopheryl Acetate,Caprylyl Glycol,Capryloyl Salicylic Acid,Parfum