info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Dercos Ultra Soothing Colour Cleansing Cream

Çmimi:2,180.00 L 1,853.00 L -15%

Shampo për flokë të lyer dhe skalp të ndjeshëm
250ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

,

Action

,

Suitable For

Përshkrimi

Përkujdesje pastruese që ruan ngjyrën e flokëve të lyer pas çdo larjeje.
Përmban Madecasosside, lëndë që zbut skalpin, jo vetëm në momentin e larjes, por dhe për 48 orët në vazhdim.
Mund të përdoret çdo ditë. Pa sulfate, ngjyrues dhe parabene.
E pasur me ujin termal Vichy.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar ne lëkurë të ndjeshme.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të njomë.
Masazhohet për disa minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

 Aqua/ water, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, coco-betaine, potato starch modified, amodimethicone, cetrimonium chloride, cetyl hydroxyethylcellulose, citric acid, fumaric acid, glycerin, guar hydroxypropyltrimonium chloride, isopropyl alcohol, madecassoside, menthol, phenoxyethanol, piroctone olamine, polyquaternium-7, polysorbate 21, sodium benzoate, sodium chloride, trideceth-6, parfum/ fragrance.