info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Vichy Dercos Neogenic Hair Renewal Treatment

Çmimi:15,600.00 L

Ampula kundër rënies së flokëve
Paketim me 28 copë

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

Suitable For

, ,

Specific For

,

Përshkrimi

Formulim për femra dhe meshkuj që vuajnë nga rënia e flokëve.
Nxit mbirjen e flokëve të rinj, rrit sasinë e fibrave të flokut dhe e bën atë më të dendur.
Ampulat Vichy përmbajnë stemoxydinë e cila stimulon qelizat e flokut, që të formojnë flokë të rinj.
Nxisin mikroqarkullimin në pjesën e skalpit dhe ushqejnë flokun.
I pasur me ujin termal Vichy.
Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Ampulat aplikohen si në flokë të njomë ashtu dhe në flokë të thatë.
Mund të aplikohen si në mëngjes dhe në darkë.
Ampula çahet nëpërmjet aplikatorit që ka në brendësi.
Aplikohet e gjithë përmbajtja në skalp dhe masazhohet që të absorbohet plotësisht nga lëkura.
Këshillohet aplikim çdo ditë, për të paktën 3 muaj, për të marrë një rezultat sa më të kënaqshëm.

Përbërësit

Përberësit kryesorë: AQUA. ALCOHOL DENAT.
DIAMINOPYRIMIDINE
OXIDE. ARGININE. CITRIC
ACID. NIACINAMIDE. PEG-40
HYDROGENATED CASTOR OIL. PYRIDOXINE HCI. PARFUM.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping