info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Dercos Energising Stimulating Shampoo Men

Çmimi:2,050.00 L 1,742.50 L -15%

Shampo trajtuese për
rënien e flokëve për meshkuj
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

,

Suitable For

Specific For

,

Përshkrimi

Shampo trajtuese për meshkuj që vuajnë nga rënien e flokut.
Në sajë të pranisë në formulim të kreatinës (prekursor i ATP-së), shampoja stimulon mbirjen e flokut dhe pastron plotësisht skalpin.
Floku është dukshëm më i fortë dhe më i dendur.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, masazhohet për disa minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua / Water, Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Alcohol Denat., Benzoic Acid, Citric Acid, Creatine, Hexylene Glycol, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyquaternium-30, Salicylic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Parfum / Fragrance.