info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Dercos Aminexil Foaming Solution

Çmimi:5,090.00 L 4,326.50 L -15%

Solucion për meshkuj, trajtues për rënien e flokëve
150ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

Suitable For

, ,

Specific For

,

Përshkrimi

Formulim në formë shkume, që ka për qëllim të kundërshtojë fenomenin e rënies së flokëve te meshkujt.
Forcon fijen e flokut, e bën atë më të dëndur dhe lehtësisht të stilueshëm.
Në sajë të aminexilit, rrit jetëgjatësinë e flokut dhe parandalon rënien e tij.
Ekstraktet e bambusë, të pasura me biotinë dhe silic, kanë për qëllim të forcojnë fijen e flokut.
I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të thatë, në çdo moment të ditës.
Pas aplikimit, floku mund të stilohet normalisht.
Nuk shpëlahet.

Përbërësit

Aqua (Water), Alcohol Denat, Isobutane, Diaminopyrimidine Oxide, Butane, Propane, Acacia Senegal Gum, Cetyl Alcohol, Faex Extract/Yeast Extract, Maltodextrin, Menthoxypropanediol, Phyllostachys Bambusoides Extract, Polysorbate 60, Stearyl Alcohol, Parfum (Fragrance).