info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Deodorant Anti-Transpirant 48h Roll-on

Çmimi:1,830.00 L 1,555.50 L -15%

Deodorant rroll-on Vichy 48 orësh për lëkurë të ndjeshme
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Formulim delikat i përshtatshëm dhe për lëkurë të ndjeshme.
Ka një efikasitet që zgjat 48 orë.
Rregullon djersitjen dhe lejon lëkurën të marrë frymë lirisht.
Përthith lagështinë dhe largon erën e keqe.
Nuk përmban alumin.
Nuk përmban alkool.
Nuk le njolla të bardha në rroba.
Pa parabene dhe pa parfum.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të thatë.

Përbërësit

Aqua, aluminum
chlorohydrate, PPG-15
stearyl ether, cetearyl
alcohol, ceteareth-33,
dimethicone, methylparaben, Nymphea alba, propylparaben, sodium palmitoyl proline.