info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Capital Soleil UV-Age Daily SPF 50+

Çmimi:3,100.00 L 2,635.00 L -15%

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit dhe korrigjuese e shenjave të moshës. Formuluar për lëkurë të ndjeshme.
40ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulation

Masa

40 ml

Skin Type

,

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Përkujdesje mbrojtëse kundër rrezatimit të dëmshëm diellor.

Teksturë ultra e lehtë me faktor mbrojtës shumë të lartë.
Parandalon shfaqjen e vijave / rrudhave të imëta, trajton njollat e errëta dhe mbron lëkurën nga stresi oksidativ i shkaktuar nga rrezet UV dhe ndotja.
Përmban probiotikë, peptide dhe ujin termal Vichy, të pasur me minerale.

Formulë hipoalergjike.
Tolerancë e lartë.
Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikojeni në sasinë e duhur dhe njëtrajtësisht, 30 minuta përpara çdo ekspozimi në diell. Riaplikojeni vazhdimisht cdo 2 orë.

Përbërësit

Aqua / Water, Alcohol Denat., Diisopropyl Sebacate, Silica, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, C12-22 Alkarylethylacyl Acrylate Tocopherol, Caprylic / Capric Triglyceride, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Rice Protein, Hydroxyethylcellulose, Pentylene Glycol, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Triethanolamine, Trisodium Phyluminum, Trisodium Phyluminum FILE