info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Aqualia Thermal Power Serum

Çmimi:3,890.00 L 3,306.50 L -15%

Serum hidratues për çdo lloj lëkure
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Laboratorët Vichy kanë krijuar serumin Aqualia, të përshtatshëm për hidratimin e çdo lloj lëkure, por veçanërisht për lëkurën e thatë.
Pengon humbjen e ujit duke ofruar një hidratim që zgjat 48 orë.
Këtë e arrin në sajë të përmbajtjes në të të acidit hialuronik.
Lëkura duket më e re dhe me më shumë shkëlqim.
I pasur me ujin termal Vichy që qetëson lëkurën dhe e forcon atë.
Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Aplikohet serumi në mëngjes dhe në darkë, në lëkurën e pastruar paraprakisht.
Masazhohet që të përhapet në të gjithë lëkurën, por pa ushtruar presion.

Përbërësit

AQUA • GLYCERIN •DIMETHICONE • PEG/PPG/POLYBUTYLENE GLYCOL-8/5/3 GLYCERIN • PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL • DIMETHICONOL • SODIUM HYALURONATE • PHENOXYETHANOL • CHONDRUS CRISPUS (CARRAGEENAN) • AMMONIUM POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE • POLOXAMER 338 • DISODIUM EDTA • CAPRYLYL GLYCOL • CITRIC ACID • BIOSACCHARIDE GUM-1 • ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER • PARFUM /FRAGRANCE • Code F.I.L. : C163732/3