info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Aqualia Thermal Night SPA Gel Cream

Çmimi:4,000.00 L 3,400.00 L -15%

Trajtim nate ushqyes e hidratues për çdo lloj lëkure
75ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Xhel krem i përshtatshëm për aplikim gjatë natës, me qëllim që të ofrojë një pamje sa më të freskët dhe rinore gjatë ditës.
Hidraton lëkurën deri në shtresat më të thella dhe i jep një ndjesi komforti.
Përmban acid hialuronik, i cili ushqen lëkurën dhe ujë termal Vichy që e zbut dhe qetëson atë.
Në mëngjes lëkura është më e butë dhe më rrëzëllitëse.
Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Aplikohet në darkë në fytyrë dhe qafë dhe masazhohet deri në absorbim të plotë të tij.
Aplikohet 1-3 herë në javë.

Përbërësit

AQUA / WATER • GLYCERIN
• DIMETHICONE • CAPRYLIC/
CAPRIC TRIGLYCERIDE •
SQUALANE • AMMONIUM
POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE
/ AMMONIUM
POLYACRYLOYLDIMETHYL
TAURATE • CI 42090 / BLUE 1
• CI 42053 / GREEN 3
• DIMETHICONOL • SODIUM
HYALURONATE •
PHENOXYETHANOL •
POLOXAMER 338 • DISODIUM
EDTA • CAPRYLYL GLYCOL •
CITRIC ACID • BIOSACCHARIDE
GUM-1 • XANTHAN GUM •
PARFUM / FRAGRANCE Code
FIL : B159170/2