info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Aqualia Thermal Awakening Eye Balm

Çmimi:3,070.00 L 2,609.50 L -15%

Xhel hidratues për zonën rreth syve
15 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

I përshtatshëm për çdo lloj lëkure, ky xhel synon të ushqejë lëkurën dhe të largojë shenjat e lodhjes.
Acidi hialuronik dhe kompleksi Aquabioryl formojnë një shtresë mbrojtëse, që pengon largimin e ujit dhe ushqejnë lëkurën.
Kafeina e pranishme në këtë formulim ndihmon në pakësimin e rrathëve dhe qeseve të zeza poshtë syve.
Lëkura do duket më e freskët, më e tendosur dhe me më shumë shkëlqim.
I paur me ujin termal Vichy.
Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për alergji.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.

Përdorimi

Aplikohet xheli në mëngjes dhe në darkë në zonën rreth syve.

Përbërësit

AQUA/WATER • GLYCERIN • DIMETHICONE • PROPANEDIOL • DIMETHICONE/PEG-10/15 CROSSPOLYMER • CI 42090 • CAFFEINE • SODIUM CHLORIDE • SODIUM CITRATE • SODIUM HYALURONATE • SODIUM HYDROXIDE • PHENOXYETHANOL • p-ANISIC ACID • CHONDRUS CRISPUS (CARRAGEENAN) • DISODIUM EDTA • CITRIC ACID B IOSACCHA R IDE GUM-1 • POLYMETHYLSILSESQUIOXANE • CODE F.I.L C167205/1