info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Deodorant Mineral 48H Tolerance Optimale

Çmimi:1,830.00 L 1,555.50 L -15%

Deodorant roll on 48 orësh pa kripëra të aluminit

50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

I pasur me 5 minerale, vitaminën B5 dhe ujin termal Vichy, ky deodorant e lë lëkurën të butë dhe të lëmuar.
Ne sajë të kombinimit të përbërësve të tij, ofron një efekt që zgjat 48 orë.

Mund të aplikohet dhe direkt pas proçesit të depilimit dhe nuk shkakton irritime.
Pa alkool dhe pa parabene.
Nuk përmban kripëra të aluminit.

Testuar dermatologjikisht.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të thatë.

Përbërësit

Aqua / Water – Propylene
Glycol – PPG-26-buteth-26
– Steareth-100/PEG-136/hdi Copolymer – Parfum / Fragrance – PEG-40 Hydrogenated Castor Oil – Zinc Gluconate – Citric Acid – Phenoxyethanol – Caprylyl Glycol – Panthenol – Calcium Carbonate – Sodium Chloride – Magnesium Gluconate