info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Uriage Hyséac Bi-stick

Çmimi:1,750.00 L

Stik trajtues i imperfeksioneve.
1 g

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

1 g

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Përshkrimi

I shpejtë dhe i lehtë për t’u përdorur, HYSÉAC Bi-Stick është një formulim i kujdesit të dyfishtë për lëkurën, falë 2 veprimeve plotësuese.
Trajtim i domosdoshëm për lëkurën me tendencë akneike.

Locion hidroalkoolik, i pasuruar me agjentë keratolitikë të cilët përthajnë imperfeksionet, duke qetësuar njëkohësisht lëkurën.
Minimizon imperfeksionet, ka veprim qetësues dhe pastrues falë kompleksit TLR2-Regul dhe agjentëve antibakterialë.

Tolerancë e lartë
Formulim hipoalergjik
Jo komedogjenik
Pa aromë

Përdorimi

Aplikoni locion lokalisht dhe lëreni të thahet për disa sekonda.
Aplikoni stikun në zonat e nevojshme ​​dhe përhapeni me lehtësi.
Mund të aplikohet poshtë ose mbi fondatinë.
Përsëriteni disa herë në ditë.

Përbërësit

LOTION :
AQUA (WATER, EAU) – ALCOHOL – GLYCOLIC ACID – MALIC ACID – SALICYLIC ACID – ARGININE – SODIUM HYDROXIDE – GLYCYRRHIZA INFLATA ROOT EXTRACT – CI 42090 (BLUE 1).

STICK :
DI-C12-13 ALKYL MALATE – CETEARYL ISONONANOATE – CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) – OZOKERITE – CANDELILLA CERA (EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX) – POLYBUTENE – SILICA – CERA MICROCRISTALLINA (MICROCRYSTALLINE WAX) – CI 77492 (IRON OXIDES) – COPERNICIA CERIFERA CERA (COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX) – GLYCOLIC ACID – C30-50 ALCOHOLS – TRIMETHOXYCAPRYLYLSILANE – CI 77491 (IRON OXIDES) – PIROCTONE OLAMINE – CI 77499 (IRON OXIDES) – PHYTOSPHINGOSINE – ASIATICOSIDE

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping