info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Uriage Bebé Lingettes Nettoyantes

Çmimi:1,390.00 L

Letra të lagura delikate për bebet.
2 x 70 copë

Stock: Ka stok

SKU: URI117
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

2 x 70 copë

Mosha

, ,

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Formulim delikat i cili përfshin kompleksin natyral [Ujë termal Uriage + Edelweiss Organik] që pastron butësisht dhe largon papastërtitë nga lëkura.
Të pasuruara me agjentë hidratues dhe zbutës, letrat e lagura nga Uriage e lënë lëkurën të pastër, të butë dhe me aromë të këndshme.
100% fibra natyrale.

– 98% përbërës me origjinë natyrale
– Të biodegradueshme

Pa sapun
PH fiziologjik
Testuar nën kontrollin e pediatërve
Nuk e than lëkurën
Pa shpëlarje

Përdorimi

Pastrojeni duke përdorur një ose më shumë letra të lagura derisa lëkura të jetë e pastër. T
hajeni me kujdes. Mbyllni paketën siç duhet pas përdorimit.
Mos i hidhni në tualet.

Përbërësit

AQUA (WATER, EAU) – GLYCERIN – CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE – POLYSORBATE 20 – PARFUM (FRAGRANCE) -HYDROXYACETOPHENONE – ETHYL LAUROYL ARGINATE HCL – CITRIC ACID – LEONTOPODIUM ALPINUM FLOWER/LEAF EXTRACT

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping