info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

U.G.A. NutraceuticalsVita DHA Baby Drops

Çmimi:L1,498.00

Vitaminë D me DHA për fëmijë 0-24 muajsh 30ml

Stock: Out of stock

SKU: 00449076
Tags: , , , ,

Additional information

Përshkrimi

Vita DHA ofron sasinë e nevojshme ditore të vitaminës D dhe DHA-së, për të cilat të porsalindurit kanë nevojë.
DHA merret nga burime me origjinë bimore dhe është e nevojshme për zhvillimin e trurit dhe shikimin.
Vitamina D është e domosdoshme për kockat, për dhëmbët dhe për sistemin imunitar.
Formulimit i është shtuar dhe vitamina E me veti antioksiduese.
Produkti ruhet në vend të freskët, të thatë, i mbrojtur nga drita.
Pa gluten.

Përdorimi

Tunde para çdo përdorimi.
Rekomandohet të merret 1 ml në ditë.
Pas hapjes produkti ruhet në temperaturë 2-8˚C.

Përbërësit

Përbërësit krysorë aktivë;
-vitamina D;
-DHA;
-vitaminë E.