info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Trudi Valigietta Regalo

Çmimi:2,400.00 L 2,040.00 L -15%

Trudi paketim dhuratë, ideal për bebe te sapolindura

Stock: Ka stok

SKU: TRU023
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

,

Masa

100 ml, 250 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

Specific For

, ,

Suitable For

,

Përshkrimi

Paketim dhuratë ideal për kujdesin e bebeve të porsalindur.

Paketimi përmban:
Qumështin e dushit për trupin me mjaltë dhe portokall.
Ujë të parfumuar nga lulja e bergamotit.
Qumështin larës për kokën dhe skalpin me ekstrakte nga poleni I luleve

Përbërësit

BATH MILK wITH ORANGE HONEY
AQUA, SODIUM COCO-SULFATE, COCO-GLUCOSIDE, AMMONIUM COCO-SULFATE, GLYCERIN, POTASSIUM LACTATE, SODIUM OLIVOYL GLUTAMATE, DISODIUM COCOYLGLUTAMATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, ERYTHRITOL, SODIUM GLUCONATE, SODIUM PCA, MEL, GLYCERYL OLEATE, XANTHAN GUM, CITRIC ACID, PARFUM, SODIUM CHLORIDE, SODIUM BENZOATE, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, BENZOIC ACID.

MILK SHAMPOO wITH FLOwER POLLEN
AQUA, SODIUM COCO-SULFATE, COCO-GLUCOSIDE, AMMONIUM COCO-SULFATE, POTASSIUM LACTATE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM OLIVOYL GLUTAMATE, SODIUM COCOYL/OLIVOYL HYDROLYZED OAT PROTEIN, FRUCTOSYL COCOATE/OLIVATE, FRUCTOSE, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, ERYTHRITOL, INULIN, ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE, DISODIUM COCOYL GLUTAMATE, POLLEN EXTRACT, SODIUM GLUCONATE, GLYCERYL OLEATE, XANTHAN GUM, CITRIC ACID, PROPANEDIOL, PARFUM, SODIUM CHLORIDE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, BENZOIC ACID, SODIUM BISULFITE.

DELICATE COLOGNE wITH HONEY FROM BERGAMOT FLOwER
AQUA, ALCOHOL, PPG-26-BUTETH-26, PARFUM, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, SODIUM BENZOATE, LACTIC ACID, LIMONENE, BHA, MEL, LINALOOL, CITRAL, CI 19140, CI 16255.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping