info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Trudi Set (Pasta protettiva, Crema idratante, Salviettine detergenti)

Çmimi:1,380.00 L 1,173.00 L -15%

Trudi set 3 në 1 për bebe të sapolindura

Stock: Ka stok

SKU: TRU025
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

,

Masa

100 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Trudi set ideal për paketim dhuratë për bebe të porsalindura i cili përmban:

1.Kremin ushqyes me oksid zinku, i përshtatshëm për zonën e pelenave.
2.Kremin hidratues për trupin dhe fytyrën e bebit.
3.Letra të lagura pastruese.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping