info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Trudi Olio Nutriente alla Pappa Reale

Çmimi:1,220.00 L 1,037.00 L -15%

Trudi vaj ushqyes për lëkurën delikate të bebit që nga lindja
150 ml

Stock: Ka stok

SKU: TRU014
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

150 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Vaji ushqyes Trudi ka një veprim zbutës në lëkurë.
Është veçanërisht i përshtatshëm për trajtimin e krustave të qumështit, që krijohen tek bebet e porsalindura.

Qetëson kruarjen dhe eviton skuqjen e lëkurës, në sajë të qumështit të bletës dhe vajit të kokosit që ka në përmbajtje.
I përshtatshëm dhe për masazh pas dushit, për të gjithë familjen.

Pa parfum.
Pa ngjyrues alergjenë.
Pa konservues.
I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikoje pas dushit në lëkurën e bebit me një pambuk në ftyrë dhe trup, duke shmangur kontaktin me sytë.
Për trajtimin e krustave të qumështit apliko një sasi të vogël në skalpin e bebit dhe më pas pastroje me lehtësi me një furcë të butë.

Përbërësit

HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, PARFUM, ROYAL JELLY EXTRACT, TOCOPHERYL ACETATE.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping