info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Trudi Gel Balsamico Profumato

Çmimi:1,250.00 L 1,062.50 L -15%

Trudi xhel balsamik i parfumuar për lirimin e rrugëve të frymëmarrjes të bebeve mbi 3 muajsh dhe fëmijëve.
70 ml

Stock: Ka stok

SKU: TRU006
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

70 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Përshkrimi

Xhel balsamik aromatik, një produkt me ekstrakte natyrale të dëllinjës, kamomilit dhe mjaltit të eukaliptit.
I përshtatshëm për bebe mbi 3 muajsh dhe fëmijë.

Ndihmon foshnjat dhe fëmijët të marrin frymë normalisht, nëpërmjet aplikimit me një masazh të lehtë, i cili ndihmon në lirimin e rrugëve të frymëmarrjes.
Testuar dermatologjikisht.
Pa ngjyrues.

Përdorimi

Aplikojeni në gjoksin e fëmijës,masazhojeni lehtësisht derisa të përthithet

Përbërësit

PETROLATUM, PARAFFINUM LIQUIDUM, MELALEUCA VIRIDIFLORA LEAF OIL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, MENTHA PIPERITA HERB OIL, PARFUM, LIMONENE, MEL, JUNIPERUS COMMUNIS FRUIT EXTRACT, CHAMOMILLA RECUTITA FLOwER EXTRACT, CALENDULA OFFICINALIS FLOwER EXTRACT, BHA, BHT.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping