info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Toskani Set Dobësimi

Çmimi:14,950.00 L

Bli Artichoce Plus 20 amp + Slimming gel 200 ml & merr Fat Burner 20 flakonë FALAS

SKU: toskanibundle3
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Toskani Artichoke Plus

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

20 ampula x 2 ml

Suitable For

,

Specific For

Toskani Slimming Gel

Action

,

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

Toskani Fat Burner Plus

Action

Brand

Formulation

Masa

20 flakonë x 10 ml

Suitable For

Përshkrimi

Përmirëso siluetën me setin dobësues nga Toskani.

Pastro organizmin nga toksinat, hiq kg e tepërt dhe minimizo celulitin.

 

Bli Artichoce 20 amp dhe xhelin dobësues 200 ml dhe ne të dhurojmë Fat burner 20 flakonë FALAS

 • Toskani Artichoke Plus

  Suplement ushqimor i lëngshëm me veprim lipolitik, diuretik dhe anti-celulit.
  20 ampula x 2 ml

  Stock: Ka stok

 • Toskani Slimming Gel

  Xhel dobësues & rimodelues për trupin
  200 ml

  Stock: Ka stok

 • Toskani Fat Burner Plus

  Suplement ushqimor që ndihmon në djegien/humbjen e masës dhjamore
  Kuti x 20 flakonë

  Stock: Ka stok

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping