info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Teoxane Recover Complexion SPF 50

Çmimi:7,700.00 L 6,545.00 L -15%

Mbulues kremoz mbrojtës ndaj diellit me efekt të dyfishtë, anti-rrudhë dhe make-up.
7.5g

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

Spf

Specific For

Përshkrimi

Sekreti për një mbulim të madh me pamje natyrale, teksa trajton rrudhat është pikërisht Teoxane Recover Complexion SPF 50.
Ky produkt përmban tre tonalitete natyrale , të krijuara për t’u përzierë lehtë së bashku, duke mundësuar një tonalitet optimal, të përshtatshëm për të gjitha tonet e lëkurës.
I pasur me acid hialuronik, arnica, vitaminë E. Siguron mbrotje të lartë ndaj diellit (SPF 50), ideal për përdorim pas proçedurave estetike.
Mundëson mbulimin e parregullsive të lëkurës (njolla, rrathë të zinj, skuqje, shenja), duke korrigjuar dhe njëtrajtësuar ngjyrën e lëkurës.
Formulë e testuar nën kontroll mjekësor.
Pa parabenë. Pa fenoksietanol.

Përdorimi

Përzieni nuancat me sfungjerin e posatçëm, për të gjetur ngjyrën e përsosur për lëkurën tuaj.
Aplikoni butesisht direkt në zonën që doni të mbuloni dhe përhapeni derisa ngjyra të bëhet e njëtrajtshme.

Përbërësit

DICAPRYLYL CARBONATE, ISONONYL ISONONANOATE, TITANIUM DIOXIDE [NANO], ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, POLYETHYLENE, CERA ALBA (BEESëAX), OCTOCRYLENE, DIMETHICONE, CYCLOPENTASILOXANE, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, ALUMINA, AQUA (ëATER), NYLON-12, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOëER) SEED OIL, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, SODIUM MYRISTOYL GLUTAMATE, HYDRATED SILICA, TOCOPHERYL ACETATE, STEARALKONIUM HECTORITE, SIMETHICONE, ALUMINUM HYDROXIDE, PROPYLENE CARBONATE, SILICA, ARNICA MONTANA FLOëER EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, BENZYL ALCOHOL, TIN OXIDE, BHT, TOCOPHEROL, DEHYDROACETIC ACID, ASCORBYL PALMITATE +/- : CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77492 (IRON OXIDES), CI 77491 (IRON OXIDES), CI 77499 (IRON OXIDES).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping