info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Syrio Propol SY Spray

Çmimi:780.00 L

Spraj me propolis për fytin
Flakon x 20 ml

Stock: Ka stok

SKU: 4498592
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Lactose Gluten

,

Masa

20 ml

Suitable For

Përshkrimi

Propolisi është një lëndë që prodhohet nga bletët, nëpërmjet rrëshirës së pemëve dhe një sërë transformimesh, që përfshijnë shtimin e enzimave, polenit dhe dyllit.
Propolisi mendohet se ka veti anti-bakteriale, antivirale, antimykotike dhe anti-inflamatore.
Në rastet e dhimbjeve, inflamacioneve dhe skuqjeve të fytit është vëne re që produktet me propolis janë shumë efikasë.

Pa gluten. Pa laktozë.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Të mos përdoret gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji.
Mos e përdorni nëse keni alergji nga propolisi.
Të ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.

Përdorimi

Rekomandohen 2 spraj 2-3 herë në ditë.
Tundeni shishen përpara përdorimit.
Përdorni aplikatorin për të bërë të mundur aplikimin e sprajeve në kavitetin oral.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Purified water, vegetable glycerin, Propolis hydroglycerin extract (> 12 mg / ml Total polyphenols), Acerola fruit (Malpighia punicifolia, L.) hydroglycerine extract, Black currant leaf (Ribes nigrum, L.) hydroglyceric extract, Echinacea root (Echinacea angustifolia, DC) hydroglycerin extract, Honey, preservative: Potassium sorbate; Natural flavors: eucalyptus and peppermint.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping