info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Splat Dream Whitening Toothpaste

Çmimi:L860.00

Splat pastë dhëmbësh për një zbardhje të butë dhe përforcim të dhëmbëve të ndjeshëm
75ml

Stock: In stock

Additional information

Brand

Përshkrimi

Një pastë me aromë luleshtrydhesh e pasur me ekstrakte të disa bimëve tropikale, të njohura dhe si bimë afrodiziake.
Kalçium hydroxypatite përforcon smaltin dhe pakëson ndjeshmërinë e dhëmbëve.

Përdorimi

Rekomandohet larja e dhëmbëve dy herë në ditë pas ushqimit.

Përbërësit

VP/VA Copolymer,
Hydroxyapatite,
Fragaria Vesca
Fruit Extract,
Tephrosia Purpurea
Seed Extract, Fagraea
Berteroana Flower
Extract, o-Cymen-5-ol,
Ptychopetalum Olacoides
Leaf Extract, Turnera
Diffusa Leaf Extract,
Acacia Senegal Gum.