info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Solgar Beta 1,3 Glucans

Çmimi:4,070.00 L 4,069.10 L -0%

Suplement me beta glukane për forcimin e sistemit imunitar
60 tableta

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Solgar Beta 1.3 glucans përftohet nga materiali i murit qelizor të majave/myqeve.
Beta glukanet janë polisaharide, të cilat janë pjesë e strukturës së murit qelizor të majave dhe myqeve.
Nuk mund të prodhohen nga organizmi prandaj është e nevojshme marrja e suplementeve që i kanë në përmbajtje.
Njihet vetia e beta glukaneve për ndikimin pozitiv në forcimin e sistemit imunitar.
Pa gluten.
Pa produkte të bulmetit.
I përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji apo nëse keni një problem shëndetësor të caktuar konsultohuni me mjekun ose farmacistin tuaj para përdorimit të këtij produkti.
Ndërpritet në rast të shfaqjes së ndonjë alergjie.
Nuk rekomandohet te personat që janë alergjikë ndaj majave.
Ruhet në temperaturë ambjenti.

Përdorimi

Rekomandohet të merret 1 tabletë deri në 3 herë në ditë, bashkë me ushqimin e shoqëruar me një gotë me ujë ,ose siç e këshillon mjeku.
Nuk rekomandohet të kalohet doza ditore e rekomanduar.

Përbërësit

Beta Glucans (as Beta 1-3 and Beta 1-6 Glucans) (from yeast cell wall concentrate), Bulking Agent: microcrystalline cellulose, Anti-caking Agents: (vegetable stearic acid, silicon dioxide, vegetable magnesium stearate), Cross-Linked Cellulose Gum, Glazing Agents: (hydroxypropylmethyl cellulose, vegetable glycerin (from palm kernel oil and coconut oil)).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping