info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Skincode Protective Day Cream SPF 12

Çmimi:4,450.00 L 3,782.50 L -15%

Krem mbrojtës dite për lëkurë normalë & të thatë

50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

,

Suitable For

, ,

Spf

Specific For

Përshkrimi

Ky krem mbron lëkurën dhe vonon shenjat e plakjes së parakohshme. Vepron duke qetësuar dhe hidratuar thellësisht lëkurën dhe duke e mbrojtur atë nga efektet dëmtuese të rrezatimit UV dhe radikaleve të lira. Pa ruajtës artificialë, aromatizues, ngjyrues ose derivate shtazore. Dermatologjikisht i testuar.

Përdorimi

Në mëngjes, butësisht apliko mbi fytyrë dhe qafë të pastër me veprime rrethore deri sa kremi të përthithet. Shmang zonën rreth syve. Për të maksimizuar rezultatet, përdor Regenerating Night Cream gjatë natës.

Përbërësit

CM-Glucan, Niseshte Orizi, Filtra UVA & UVB.