info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Skincode Prestige Supreme Perfection Cashmere Cream

Çmimi:21,500.00 L 17,200.00 L -20%

Formulim unik për një lëkurë gjithmonë rinore
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: SKIN055
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Formulim revolucionar, ultra-efektiv, anti-age me efekt të menjëhershëm në lëkurë.
Synon të:
– hidratojë,
– zbusë;
– rimodelojë;
– mbajë në gjendje rinore lëkurën.

Përmban Chronopower+ matrix, patentë e laboratorit Skincode, me një efikasitet më të lartë se përbërësit e tjerë për hidratimin dhe ushqyerjen e lëkurës.
Së bashku me substancat me veprim anti-age si niacinamidi, skualeni dhe kompleksi ACR, ka veprim anti-age.

Tekstura unike shkrihet butësisht në kontakt me lëkurën dhe i ofron asaj hidratim të thellë dhe ndjesi konforti.
Lëkura juaj do jetë me e re dhe me më shumë shkëlqim.

Formulim 100% vegan dhe pa përbërës me origjinë shtazore.
Pa Parabenë.
Pa alergenë.
I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë, qafë dhe në zonën e dekoltesë në mëngjes dhe në darkë, pas pastrimit dhe tonifikimit të lëkurës.
Për një rezultat sa më të pëlqyeshëm përdoreni së bashku me ampulat Renaissance.

Përbërësit

AQUA, GLYCERIN, PROPANEDIOL, NIACINAMIDE, DICAPRYLYL CARBONATE, PENTYLENE GLYCOL, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, GLYCERYL STEARATE CITRATE, GLYCERYL STEARATE, SQUALANE, HYDROLYZED YEAST PROTEIN, GLEDITSIA TRIACANTHOS SEED EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, PALMITOYL DIPEPTIDE-5 DIAMINOBUTYROYL HYDROXYTHREONINE, PALMITOYL DIPEPTIDE-5 DIAMINOHYDROXYBUTYRATE, BIOSACCHARIDE GUM-1, LECITHIN, SOY ISOFLAVONES, POLYSORBATE 80, TOCOPHEROL, MALTODEXTRIN, ALGIN, GALACTOARABINAN, CARBOMER, CAPRYLYL GLYCOL, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL CAPRYLATE, STEARALKONIUM HECTORITE, C10-18 TRIGLYCERIDES, ETHYLPROPANEDIOL, BUTYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, MICA, SODIUM PHYTATE, PROPYLENE CARBONATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CI 77891, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping