info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Skincode Firming Eye Zone Gel

Çmimi:4,100.00 L 3,485.00 L -15%

Xhel për zonën rreth syve, për të gjithë tipet e lëkurës

20ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

, ,

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Hidratues i lehtë, i formuluar për të konturuar dhe forcuar lëkurën delikate rreth syve.

Për efekt freskues mund të mbahet në frigorifer.

Pa ruajtës artificialë, aromatizues, ngjyrues ose derivate shtazore. Dermatologjikisht i testuar.

Përdorimi

Në mëngjes dhe në darkë, apliko lehtë mbi lëkurën delikate rreth syve.

Përbërësit

CM-Glucan, ekstrakt lajthie, acid hialuronik.