info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Skincode Extra Gentle Resurfacing Cream

Çmimi:3,980.00 L 3,383.00 L -15%

Krem eksfoljues për të gjithë tipet e lëkurës

75 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Ky krem i butë risipërfaqësues përmban acide alfa hidroksi dhe vitamina. Ndihmon të rafinojë sipërfaqen e lëkurës që shfaq shenja të plakjes, duke hequr qelizat e vdekura nga sipërfaqja dhe duke nxitur rigjenerimin qelizor. Pa ruajtës artificialë, aromatizues, ngjyrues ose derivate shtazore. Dermatologjikisht i testuar.

Përdorimi

Në mbrëmje pas pastrimit të lëkurës, apliko një shtresë të hollë mbi fytyrë dhe qafë, duke shmangur zonën rreth syve. Lëre të qëndrojë për 5-10 minuta dhe butësisht pastro me ujë të vakët. 1-2 herë në javë.

Përbërësit

CM-Glucan, Ester Acidi Laktik, Ekstrakt Molle, Kastraveci & Ginseng, Vitamin A.