info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Set pushimesh 9- Avene Fëmijë

Çmimi:9,000.00 L 6,000.00 L -33%

Produktet e nevojshme të pushimeve për fëmijë

Informacion shtesë

Brand

Avene spray enfants SPF 30

Brand

Formulation

Skin Type

Suitable For

Spf

Action

Specific For

,

Avene Eau Thermale Spray

Masa

150 ml, 300 ml, 50 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

,

Action

,

Suitable For

, , , ,

Avene after-sun repair creamy gel

Brand

Formulation

Skin Type

Suitable For

, , ,

Action

Specific For

,

Masa

200 ml, 400 ml

Përshkrimi

Bli në set & paguaj më pak! Zbritje ekstra.

Ky set promocional përban disa produkte të nevojshme të pushimeve për fëmijë:

 1. Avene spray mbrojtë ndaj diellit SPF 50 – 200 ml
 2. Avene Ujë termal qetësues dhe hidratues – 150 ml
 3. Avene locion pas diellit për fëmijë dhe të rritur – 200 ml
 4. Avene Cicalfate locion riparues kundër irritimeve për të gjithë familjen-100 ml
 • Avene spray enfants SPF 30

  Spraj mbrojtës nga dielli për fëmijë, për fytyrën dhe trupin

  200 ml

  Stock: Ka stok

 • Avene Eau Thermale Spray

  Ujë termal qetësues, hidratues & anti-irritues

 • Avene after-sun repair creamy gel

  Xhel i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave të djegura nga ekspozimi i tepërt në diell

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping