info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Rowachol pika

Çmimi:869.00 L

Solucion oral që ndihmon në shpërbërjen dhe eleminimin e gurëve në tëmth
10 ml

Stock: Ka stok

SKU: 4496135
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

10 ml

Suitable For

,

Përshkrimi

Rowachol përdoret për të shpërbërë dhe eleminuar gurët nga tëmthi.
Rowachol shton prodhimin e lëngut biliar dhe relakson duktusin biliar, pakëson spazmat dhe lehtëson kalimin e gurëve në rrugët biliare me qëllim që të eleminohen më kollaj.

Mos përdorni Rowachol nëse doktori juaj nuk ka konfirmuar që ju keni gurë në tëmth.
Mos përdorni Rowachol në fëmijë nën 6 vjeç.
Këshillohuni me mjekun ose farmacistin tuaj përpara se të përdorni Rowachol, nëse jeni duke përdorur hollues gjaku ose medikamente që metabolizohen në mëlçi.

Shtatzënia dhe ushqyerja me gji
Nëse jeni shtatzënë, jeni duke planifikuar një shtatzëni ose jeni duke ushqyer me gji, këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij medikamenti.

Rowachol nuk ndikon në aftësinë tuaj për të ngarë makinën apo për të punuar me makineri të ndryshme.

Si të gjithë medikamentet e tjera dhe Rowachol mund të japë efekte anësore, edhe pse jo të gjithë personat i manifestojnë ato.

Përpara përdorimit të këtij medikamenti lexoni me kujdes fletëudhëzuesin e pranishëm në paketim, pasi ai përmban një informacion më të detajuar.
Për çdo paqartësi këshillohuni me mjekun ose farmacistin tuaj.

Përdorimi

Rekomandohen dozat e mëposhtme:
-të rriturit: 3-5 pika 3 herë në ditë, përpara vaktit ushqimor;
-fëmijët 6-14 vjeç: 1-2 pika 3 herë në ditë përpara vaktit ushqimor;
-adoleshentët 14-18 vjeç: 3-5 pika 3 herë në ditë përpara vaktit ushqimor;

Përbërësit

α-pinene, βpinene, menthol, menthone, borneol, camphene, cineole, virgin olive oil.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping