info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Trattamento Completo per la Rasatura (After shave gel-cream + Shaving Foam FREE )

Çmimi:3,500.00 L 2,975.00 L -15%

Set rroje për meshkuj ( xhel-krem rroje + shkumë rroje FALAS)

75 ml + 200 ml

Stock: Ka stok

SKU: RI161
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

, ,

Masa

200 ml, 75 ml

Skin Type

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Set promocional

Bli kremin & merr FALAS shkumën e rrojës!

Set i dizenjuar specifikisht për meshkuj.
Përmban:
-shkumën e rrojes 200 ml
-kremin pas rrojes 75 ml

Shkuma e rrojes Rilastil ka një teksturë kremoze, të butë, çka e bën të përshtatshme për t’u përdorur dhe nga meshkujt me lëkurë tepër delikate.
Lehtëson proçesin e rrojes, pasi bën që brisku të lëvizë lirisht.
Lëkura ngelet e butë dhe e freskët.
Nuk përmban alkool.
Jo komedogjenik.
I testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe mërkur.
I testuar dermatologjikisht.

Kremi pas rroje Rilastil është një trajtim hidratues, ribalancues për meshkuj me lëkurë normale,mikse dhe të ndjeshme.
Absorbohet shpejt, lehtësisht dhe plotësisht nga lëkura.
Nuk e yndyros lëkurën.

Përdorimi

Tundeni flakonin e shkumës së rrojes Rilastil para se ta përdorni.
Përhapeni në fytyrën e njomur paraprakisht dhe më pas proçedoni me rrojen.
Pasi proçesi ka përfunduar, thahet lëkura dhe aplikohet xhel-kremi hidratues pas rroje.

Përbërësit

Rilastil Shaving Foam ingredients:
Aqua (Water) • Triethanolamine • Stearic Acid • Palmitic Acid • Butane • Glycerin • TEA-Lauryl Sulfate • Laureth-23 • Propane • Lanolin • Isobutane • Tocopheryl Acetate • Sodium Hyaluronate • Sodium Ascorbyl Phosphate • Aloe Barbadensis Leaf Juice • Parfum (Fragrance).

Rilastil After Shaving Gel-Cream ingredients:
Aqua (Water) • Glycerin • Cyclopentasiloxane • Butylene Glycol •Caprylic/Capric Triglyceride • Sodium Polyacrylate • Cyclohexasiloxane • Dimethicone • Imperata cylindrica Root Extract • Alcohol Denat. • Dimethicone Crosspolymer • Sodium Hyaluronate • Sodium Carboxymethyl Betaglucan • Trideceth-6 • Magnesium PCA • Hydrolyzed Viola tricolor Extract • Nymphaea coerulea Flower Water • Nelumbo nucifera Flower Water • PEG/PPG-18/18 Dimethicone • Caprylyl Glycol • Carbomer • Sodium Citrate • Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer • Citric Acid • BHT • Biotin • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping