info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Sun System Cream SPF 30

Çmimi:2,400.00 L 1,200.00 L -50%

Krem mbrojtës ndaj rrezatimit diellor
50ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Spf

Specific For

Përshkrimi

Formulim i krijuar për t’u përdorur dhe nga personat me lëkurë tepër të ndjeshme.
Ka një teksturë kremoze dhe absorbohet lehtësisht nga lëkura.
Mbron si ndaj rrezatimit UVA dhe ndaj atij UVB.
Parandalon djegjet dhe irritimet, që mund të vijnë nga qëndrimi për një kohë të gjatë në diell.
Në sajë të kompleksit Pro-DNA mbron lëkurën nga dukuria e fotoplakjes.
Zbut dhe ushqen lëkurën.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
Testuar për nikel, cobalt, crom, mërkur dhe paladium.
Jo komedogjenik.
Rezistent ndaj ujit.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë rreth 30 minuta para ekspozimit në diell dhe mund të riaplikohet disa herë gjatë ditës, sipas nevojës.

Përbërësit

Aqua (Water) • Ethylhexyl
Methoxycinnamate • C12-15 Alkyl Benzoate • Methylene bis-benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol • Cetearyl Alcohol • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Glycerin • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Diethylhexyl Carbonate • Tricontanyl PVP • Titanium Dioxide • Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone • Ceteareth-25 • Glyceryl Stearate • PEG-100 Stearate • Caprylyl Methicone • Cyclopentasiloxane • Cetearyl Isononanoate • Phenoxyethanol • Decyl Glucoside • Glyceryl Dibehenate • Caprylic/Capric Triglyceride • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Buddleja davidii leaf Extract • Artemisia umbelliformis Extract • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Tocopheryl Acetate • Bisabolol • Oryzanol • Propylene Glycol • Dimethicone • Tribehenin • Hydroxyethylcellulose • Aluminum Stearate • Polyhydroxystearic Acid • Xanthan Gum • Alumina • Glyceryl Behenate • Diglycerin • Methylparaben • Ethylparaben • Propylparaben • o-Cymen-5-ol • Sodium Dehydroacetate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping