info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Summer Set

Çmimi:3,210.00 L 1,926.00 L -40%

Sun System Comfort Matt SPF 50+ +Daily Care Cleansing gel FALAS

40 ml+ 100 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

,

Masa

100 ml, 40 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Spf

Përshkrimi

COMFORT MATT FORMULA
SPF 50+

Emulsion i lehtë i fytyrës, i pasuruar me Azeloglycine me veprim sebo-rregulluese dhe me lëndë përthithëse të sebumit, që zvogëlojnë poret dhe fshehin njollat ​​e lëkurës.

Vetitë:

 • Siguron mbrojtje me spektër të gjerë UVB-UVA dhe rehati maksimale në lëkurë.
 • Ka veprim elastikues për një lëkurë më të shëndetshme.
 • Parandalon shfaqjen e djegies nga dielli, njollave ​​dhe skuqjes.
 • Pengon sebumin e tepërt në lëkurë dhe shkëlqimin e fytyrës.

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme mikse dhe të yndyrshme.

Rezistent ndaj ujit.

Me kompleksin pro-ADN.

 

Daily Care Purifying Cleansing Gel

Xhel pastrues i freskët dhe delikat, për pastrimin e përditshëm të fytyrës.

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, mikse, të yndyrshme dhe të prirur ndaj akneve.

Së bashku me ujin, krijon një shkumë të butë që pastron lëkurën tuaj tërësisht, heq efektivisht sebumin e tepërt dhe papastërtitë e lëkurës, pa e dëmtuar atë.

Përdorimi

COMFORT MATT FORMULA SPF 50+

Aplikoni në mënyrë uniforme në fytyrë, të paktën 30 min përpara ekspozimit të diellit. Përsëriteni aplikimin shpesh gjatë ditës. 

Daily Care Purifying Cleansing Gel

Aplikoni një sasi të vogël në lëkurën e lagur. Masazhoni butësisht dhe më pas shpëlajeni plotësisht.

Përbërësit

COMFORT MATT FORMULA SPF 50+

Aqua (Water) • Ethylhexyl Methoxycinnamate • Butylene Glycol • Propylene Glycol • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Polymethyl Methacrylate • Ethylhexyl Salicylate • Dimethicone • Ethylhexyl Triazone • Silica • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Polyester-7 • Glycerin • Neopentyl Glycol Diheptanoate • C12-15 Alkyl Benzoate • Cyclopentasiloxane • Titanium Dioxide (nano) • Polysilicone-11 • Tocopheryl Acetate • Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer • Alumina • Squalane • Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer • Hydroxyethylcellulose • PEG-8 • Polyhydroxystearic Acid • Hydrogen Dimethicone • Xanthan Gum • Potassium Azeloyl Diglycinate • Tocopherol • Polysorbate 60 • Sodium Hyaluronate • Schizandra chinensis Fruit Extract • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Buddleja davidii leaf Extract • Artemisia umbelliformis Extract • Diglycerin • Sorbitan Isostearate • Ascorbyl Palmitate • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Ascorbic Acid • Citric Acid • Sodium Hydroxide • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

 

Daily Care Purifying Cleansing Gel  Aqua (Water) • Glycerin • Coco-Glucoside • PEG-40 Glyceryl Cocoate • Capryloyl Glycine • Hydroxyethylcellulose • Panthenol • Hydrolyzed Corallina officinalis • Triethanolamine • Sodium Coceth Sulfate • Phenoxyethanol • Caprylyl Glycol • o-Cymen-5-ol • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping