info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Rilastil Stretch Marks Cream 1 +1 FREE

Çmimi:5,500.00 L

Krem kundër strijave 1+1 Falas
200 + 200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

,

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim, i përshtatshëm për të parandaluar dhe trajtuar strijat e formuara nga degradimi i fibrave të kolagjenit dhe elastinës gjatë periudhës së adoleshencës, shtatzënisë ose nga një ndryshim i menjëhershëm në peshë.

Përmban izoaminoacide, që janë elementë të rëndësishëm në proçeset qelizore, pasi rrisin elasticitetin dhe rezistencën e lëkurës.
Alantoina, ndihmon në rigjenerimin e lëkurës, e zbut dhe e mbron atë.
Këtij kremi i është shtuar dhe një kompleks vitaminik me veti antioksiduese dhe eutrofike.

Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
Testuar për nikel, kobalt, krom, mërkur dhe paladium.
Testuar klinikisht.
Pa parabenë.
Hipoalergjik.
Jo komedogjenik.
PH fiziologjik.

Paketim promocional 1+ 1 FALAS.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping