info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Progression HD Illuminating Eye Contour Cream

Çmimi:4,020.00 L 3,015.00 L -25%

Krem anti-rrudhë & kundër rrathëve të zinj në zonën rreth syve
15ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim me një teksturë të lehtë që i jep lëkurës suaj shkëlqim dhe freski.
Në sajë të sistemit Soft Focus pakëson rrudhat ekzistuese dhe parandalon formimin e rrudhave të reja, në zonën rreth syve.
Efekti anti-rrudhë përforcohet nga prania në këtë formulim e ceramideve dhe glikolipideve vegjetale.
Zbeh rrathët e errët të krijuar nga hiperpigmentimi ose nga mosqarkullimi korrekt i gjakut duke i dhënë lëkurës një pamje uniforme.
Lëkura do jetë më e tendosur, më elastike dhe me më shumë shkëlqim.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
Testuar klinikisht.
Jo komedogjenik.
Pa ngjyrues, pa parabene.
Hipoalergjik.
Pa parfum dhe pa derivate të grurit.
I testuar në persona me lëkurë të ndjeshme.

Përdorimi

Aplikohet në zonën rreth syve dhe masazhohet deri në absorbim të plotë nga lëkura.

Përbërësit

Aqua (Water) • Cetearyl
Alcohol • Oleyl Erucate • Glyceryl Stearate • Glycerin • Simmondsia chinensis (Jojoba) Seed Oil • Cera alba (Beeswax) • Cetearyl Isononanoate• Sodium Olivoyl Glutamate • PEG-100 Stearate • Dimethicone • Oryza sativa (Rice) Bran Oil• Myristyl Myristate • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil • Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables• Sodium Hyaluronate • Sodium Lauroyl Lactylate • Hesperidin Methyl Chalcone • Lycium barbarum Fruit Extract •Butyrospermum parkii (Shea) Butter• Tocopheryl Acetate • Retinyl Palmitate/Carrot Polypeptide• Niacinamide • Ceramide NP • Ceramide AP • Ceramide EOP • N-Hydroxysuccinimide • Chrysin • Palmitoyl Tripeptide-1 • Palmitoyl Hexapeptide-14 • Dipeptide-2 • Palmitoyl Tetrapeptide-7 • Soy Isoflavones • Pentapeptide-21 • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Extract• Sodium PCA • Betaine • Resveratrol • Phytosphingosine • Cholesterol • Ethyl Linolenate • Ethyl Oleate • Ethyl Linoleate • Talc• Butylene Glycol • Hydroxyethylcellulose • Polymethyl Methacrylate• Arginine • Mica• Octyldodecanol• Tocopherol • Steareth-20 • Hydrogenated Coco-glycerides• Cyclopentasiloxane• Hydrogen Dimethicone • Polysilicone-11• Polysorbate 80 • Propanediol • Octyldodecyl Lactate• Lecithin• Xanthan Gum • Carbomer • Aluminum Hydroxide • Isohexadecane• Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer• Decyl Glucoside • Biotin • Sodium Citrate • Citric Aci• Caprylyl Glycol• Alcohol• Hexylene Glycol• Phenoxyethanol • Chlorphenesin• Potassium Sorbate • Chlorhexidine Digluconate • Sodium Benzoate • Ethylhexylglycerin• Disodium EDTA • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • CI 77492 (Iron Oxides)• CI 77891 (Titanium Dioxide)• CI 77491 (Iron Oxides)• CI 77499 (Iron Oxides).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping