info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Pelli Intolleranti Skin Cleanser

Çmimi:1,750.00 L 1,400.00 L -20%

Xhel larës për lëkurë tepër të ndjeshme
200ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim me teksturë të lehtë, i
përshtatshëm për të pastruar fytyrën dhe për të larguar make-up-in.
Respekton shtresën hidrolipidike të lëkurës dhe nuk e irriton atë.
Largon papastërtitë dhe minimizon riskun për alergji.
Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe mërkur.
Testuar klinikisht në persona me lëkurë tepër të ndjeshme.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar mikrobiologjikisht.
Pa SLS dhe SLES (Sodium Lauryl Sulphate).
Pa parabenë, pa alkool dhe pa ngjyrues.
Pa lanolin ose rrjedhës të saj.
Jo komedogjenik.

Përdorimi

Aplikohet nëpërmjet një pambuku në fytyrë në mëngjes dhe në darkë.
Nuk është e domosdoshme që fytyra të shpëlahet pas aplikimit.

Përbërësit

Aqua (Water) • Paraffinum liquidum (Mineral Oil) • Glycerin • Cetearyl Alcohol • PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides • Sodium Olivoyl Glutamate • Glyceryl Stearate • Sodium Hyaluronate • Xanthan Gum • Carbomer • Arginine • Phenoxyethanol • Chlorphenesin • Benzoic Acid • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping