info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Pelli Intolleranti Light Cream

Çmimi:2,350.00 L 2,115.00 L -10%

Krem ushqyes për lëkurë të ndjeshme normale në mikse
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim i përshtatshëm për lëkurë tepër të ndjeshme dhe lehtësisht të irritueshme.
Ky krem ka për qëllim:
– të ushqejë lëkurën;
– të rigjenerojë barrierën mbrojtëse të saj;
– të parandalojë “plakjen'” e lëkurës.
Këto veti i fiton në sajë të pranisë në të të acidit hialuronik.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar mikrobiologjikisht.
Testuar klinikisht në persona me lëkurë tepër të ndjeshme.
Pa alkool dhe pa konservues.
Pa parfum dhe pa ngjyrues.
Pa produkte me origjinë nga lanolina dhe gruri.
Jo komedogjenik.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të pastruar paraprakisht dhe përhapet me lëvizje rrethore derisa të absorbohet plotësisht nga lëkura.

Përbërësit

Aqua• PPG-15 Stearyl Ether •C 12-15 Alkyl Benzoate • Caprylic/Capric Triglyceride • Hydroxypropyl Starch Phosphate • Glycerin • Caprylyl Glycol• PEG-12 Dimethicone • Sodium Hyaluronate • Carbomer •Arginine •Xanthan Gum •Disodium EDTA.