info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Micro Moisturizing Fluid

Çmimi:4,200.00 L 3,360.00 L -20%

Emulsion ushqyes dhe antirrudhë për lëkurë normale në të mikse
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Tekstura e lehtë i jep këtij formulimi vetinë që të absorbohet lehtësisht dhe plotësisht nga lëkura.
Emulsion që zbut lëkurën dhe mbush rrudhat e sapoformuara.
Me kombinimin e kompleksit Micro Care, vajin e jojobës dhe vitaminën A në përmbajtje.
Vitamina E, duke qënë se ka veti antioksiduese mbron lëkurën nga radikalet e lira, ndërsa ceramidet e mbrojnë nga faktorët e jashtëm dëmtues.
Emulsionit i është shtuar dhe acidi hialuronik, i cili ka veti të ushqejë dhe hidratojë lëkurën, duke i dhënë asaj një pamje të freskët dhe rinore.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.
Testuar klinikisht.
Jo komedogjenik.
Pa parabenë.
Pa ngjyrues.
Pa përbërës që rrjedhin nga gruri.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë, në lëkurë të pastruar paraprakisht.
Shërben dhe si bazë për make-up-in.

Përbërësit

Aqua (Water) ● Dimethicone ● Diethylhexyl Carbonate ● Steareth-2 ● Glycerin ● Ectoin ● PPG-15 Stearyl Ether ● Steareth-21 ● Cetearyl Alcohol ● Isostearyl Avocadate ● Simmondsia Chinensis (Jojoba) Butter ● Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil ● Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer ● Betaine ● Panthenol ● Tocopheryl Acetate ● Sodium Hyaluronate ● Biosaccharide Gum-4 ● Retinol ● Ethyl Linolenate ● Ethyl Oleate ● Ethyl Linoleate ● Squalane ● Arginine ● Acrylates/Vinyl Isodecanoate Crosspolymer ● Cetyl Palmitate ● Xanthan Gum ● Sodium Lauroyl Lactylate ● Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate ● Silica ● Isoceteth-10 ● Butylene Glycol ● Pentylene Glycol ● Glycine Soja (Soybean) Oil ● Ceramide NP ● Ceramide AP ● Ceramide EOP ● Cholesterol ● Phytosphingosine ● Carbomer ● Tocopherol ● Acacia Senegal Gum ● Propylene Glycol Alginate ● Phenoxyethanol ● Chlorphenesin ● Benzoic Acid ● Ethylhexylglycerin ● Disodium EDTA ● Parfum (Fragrance) .

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping