info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Maquillage Set

Çmimi:4,500.00 L 3,825.00 L -15%

Seti i ”bukurisë” i domosdoshëm për të gjitha femrat

Stock: S’ka stok

SKU: RI159
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

,

Masa

0.33g, 18 g, 8.5 ml

Skin Type

Spf

Suitable For

Specific For

,

Përshkrimi

Seti Rilastil Maquillage përmban:
-Rimelin me efekt zgjatues Rilastil;
-Lapsin e zi të syve Rilastil;
-Pudër kompakte me dy ngjyra Rilastil.

Rimeli është i pasur me fibra dhe pigmente të nevojshme për t’i dhënë ngjyrën e zezë tepër të dëshiruar dhe kërkuar.
Përhapet në mënyrë të njëtrajtshme mbi qerpikët, i zgjat dhe u jep formë.
I përshtatshëm për persona me sy të ndjeshëm.
I testuar për alergji.

Lapsi i syve Rilastil ka një ngjyrë intense që u mundëson një konturim dhe vijëzim perfekt të syve.
Është i përshtatshëm për t’u përdorur në brëndësi të syrit.
I përshtatshëm për t’u përdorur nga personat me sy të ndjeshëm dhe nga ata që mbajnë lente kontakti.

Pudra kompakte Rilastil ka një teksturë të lehtë, tepër të pranueshme nga lëkura.
Përmban pigmente të cilat ofrojnë shkëlqim dhe uniformitet.
Pudra ka spf 15, pra ofron një mbrojtje minimale nga rrezatimi diellor.
I përshtatshëm dhe për persona me sy të ndjeshëm.

Përbërësit

Rilastil Strengthening Mascara Ingredients: Aqua (Water) • Glyceryl Stearate • Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax) • Copernicia Cerifera Cera [Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax] • Ricinus Communis (Castor) Seed Oil • Stearic Acid • VP/Hexadecene Copolymer • Pentylene Glycol • Butylene Glycol • Palmitic Acid • Acrylates Copolymer • Polyvinyl Alcohol • Aminomethyl Propanediol • Phenoxyethanol • Sodium Dehydroacetate • Schizandra Chinensis Fruit Extract • Tropolone • CI 77499 (Iron Oxides).

Rilastil Maquillage Waterproof Eye Pencil Ingredients:
Methyl Trimethicone • Polyethylene • Trimethylsiloxysilicate • Octyldodecanol • Ozokerite • Synthetic Fluorphlogopite • Acrylates/Dimethicone Copolymer • Disteardimonium Hectorite • Propylene Carbonate • Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Iron Oxides (CI 77499).

Rilastil Compact Duo Illuminating Powder Ingredients:
Talc • Mica • Zea mays (Corn) Starch • Titanium Dioxide • Octyldodecyl Stearoyl Stearate • Isostearyl Neopentanoate • Polybutene • Zinc Stearate • Dimethicone • Ascorbyl Palmitate • Magnesium Stearate •Isopropyl Isostearate • Octyldodecanol • Aluminum Hydroxide • Tocopheryl Acetate • Lecithin • Hexylene Glycol • Tocopherol • Arachidyl Propionate • Maltodextrin • Moringa oleifera Seed Extract • Retinyl Palmitate • Ubiquinone • Ethyl Linoleate • Ethyl Linolenate • Ethyl Oleate • Glyceryl Stearate • Glyceryl Oleate • Citric Acid • Phenoxyethanol • Caprylyl Glycol • Disodium EDTA • Tin Oxide • +/- Titanium Dioxide (CI 77891) • CI 77491 (Iron Oxides) • CI 77492 (Iron Oxides) • CI 77499 (Iron Oxides) • CI 15850 (Red 7 Lake).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping