info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Maquillage Primer Liftrepair Special Price

Çmimi:2,330.00 L 1,980.50 L -15%

Primer perfeksionues me efekt lifting
30ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

I përshtatshëm për t’u aplikuar përpara fondotintës, ky formulim njëtrajtëson ngjyrën e lëkurës dhe bën që veprimi i saj të zgjasë në kohë.
Përmban:
-ekstraket e bimës Schizandra chinensis që rrisin elasticitetin e lëkurës;
-hexapeptidin-48 me veti antirrudhë;
-një sërë elastomerësh me veti zbutëse.
Pas përdorimit, lëkura duket më elastike, më uniforme, poret dhe parregullsitë pakësohen dhe po ashtu dhe rrudhat.
Testuar klinikisht.
Testuar për nikel, kobalt, mërkur, krom dhe paladium.
Jo komedogjenik.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë para aplikimit të fondotintës.

Përbërësit

Aqua (Water) • Cyclopentasiloxane • Dimethicone • Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone • Glycerin • Polysilicone- 11 • Phenoxyethanol • Sodium Chloride • Talc • Disteardimonium Hectorite • Magnesium Sulfate • HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer • Chlorphenesin • Propylene Carbonate • Tetrasodium EDTA • Schizandra Chinensis Fruit Extract • Hydrogen Dimethicone • Aluminum Hydroxide • Silica • Hexapeptide- 48 HCl • CI 77891 (Titanium Dioxide).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping