info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Rilastil Maquillage Mattfusion – 30 Honey

Çmimi:

Fondotintë riekulibruese dhe matifikuese për lëkurë të ndjeshme
30 ml


Informacion shtesë

Nuanca

10 Porcelain, 20 Natural, 30 Honey

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Fondotintë me teksturë fluide që bashkohet në mënyrë delikate me lëkurën.
E disponueshme në disa nuanca dhe e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme.
Mbulon poret dhe parregullsitë e tjera të lëkurës, duke pakësuar njëkohësisht edhe sekretimin e yndyrës.
Me një përëbërës aktiv kundër ndotjes në përmbajtje, që siguron mbrojtje ndaj ndotjes ambjentale.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
Testuar klinikisht.
Pa parfum dhe pa derivate të grurit.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet pas kremit hidratues ose primer-it dhe përhapet në mënyrë të njëtrajtshme në të gjithë lëkurën.

Përbërësit

Aqua (Water) • Dimethicone • Talc • Polypropylene • Nylon-12 • Glycerin • Trimethylsiloxysilicate • Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone • Sodium Chloride • Dimethicone/PEG-10/15 Crosspolymer • Hydrogen Dimethicone • Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer • Marrubium Vulgare Extract • Aluminum Hydroxide • Hydrogenated Starch Hydrolysate • Dipropylene Glycol • Citric Acid • Sodium Citrate • Epilobium Fleischeri Extract • Tocopherol • Aphanizomenon Flos-Aquae Extract • Phenoxyethanol • Sodium Dehydroacetate • Benzoic Acid • Dehydroacetic Acid • Ethylhexylglycerin • Potassium Sorbate • (+/-) CI 77891 (Titanium Dioxide) • CI 77492 (Iron Oxides) • CI 77491 (Iron Oxides) • CI 77499 (Iron Oxides).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping