info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Rilastil Maquillage Long Lasting Foundation

Çmimi:L3,650.00

Fondotintë për lëkurë të ndjeshme me efekt që zgjat
30ml

Rifillo


Përshkrimi

Fondotintë e disponueshme në disa nuanca. Siguron mbulim të parregullsive të lëkurës, duke mundësuar një pamje natyrale dhe rehati që zgjat gjatë gjithë ditës.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
Testuar klinikisht.
Pa parfum dhe pa derivate të grurit.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Tundet para përdorimit.
Aplikohet pas kremit hidratues ose primer-it dhe përhapet në mënyrë të njëtrajtshme në të gjithë lëkurën.

Përbërësit

Aqua (Water) • Dimethicone • Talc • PEG-10 Dimethicone • Trimethylsiloxysilicate • Isododecane • Polypropylene • Nylon-12 • HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer • Bis-PEG/PPG- 14/14 Dimethicone • Sodium Chloride • Dimethicone/- Vinyl Dimethicone Crosspolymer • Glycerin • Magnesium Sulfate • Hydrogen Dimethicone • Disteardimonium Hectorite • Aluminum Hydroxide • Ethylene Brassylate • Methicone • Propylene Carbonate • Silica • Phenoxyethanol • Sodium Dehydroacetate • Benzoic Acid • Dehydroacetic Acid • Ethylhexylglycerin • (+/-) CI 77891 (Titanium Dioxide) • CI 77492 (Iron Oxides) • CI 77491 (Iron Oxides) • CI 77499 (Iron Oxides).