info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Rilastil Maquillage Long Lasting Foundation – 40 Sand

Çmimi:

Fondotintë për lëkurë të ndjeshme me efekt që zgjat
30ml


Informacion shtesë

Nuanca

20 Natural, 30 Honey, 40 Sand

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

Spf

Specific For

Përshkrimi

Fondotintë e disponueshme në disa nuanca. Siguron mbulim të parregullsive të lëkurës, duke mundësuar një pamje natyrale dhe rehati që zgjat gjatë gjithë ditës.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
Testuar klinikisht.
Pa parfum dhe pa derivate të grurit.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Tundet para përdorimit.
Aplikohet pas kremit hidratues ose primer-it dhe përhapet në mënyrë të njëtrajtshme në të gjithë lëkurën.

Përbërësit

Aqua (Water) • Dimethicone • Talc • PEG-10 Dimethicone • Trimethylsiloxysilicate • Isododecane • Polypropylene • Nylon-12 • HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer • Bis-PEG/PPG- 14/14 Dimethicone • Sodium Chloride • Dimethicone/- Vinyl Dimethicone Crosspolymer • Glycerin • Magnesium Sulfate • Hydrogen Dimethicone • Disteardimonium Hectorite • Aluminum Hydroxide • Ethylene Brassylate • Methicone • Propylene Carbonate • Silica • Phenoxyethanol • Sodium Dehydroacetate • Benzoic Acid • Dehydroacetic Acid • Ethylhexylglycerin • (+/-) CI 77891 (Titanium Dioxide) • CI 77492 (Iron Oxides) • CI 77491 (Iron Oxides) • CI 77499 (Iron Oxides).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping