info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Rilastil Maquillage Foundation Lifting Anti-Wrinkle Soothing

Çmimi:L3,650.00

Fondotintë me efekt lifting për lëkurë të ndjeshme
30ml

Rifillo


Përshkrimi

E pranishme në disa nuanca, kjo fondotintë ofron një mbulim të plotë për lëkurën.
Fsheh dhe parandalon formimin e njollave dhe mbron nga dukuria e fotoplakjes ( me faktor mbrojtës ndaj diellit në përmbajtje).
Në sajë të ekstrakteve te bimës schizandra chinensis rritet elasticiteti i lëkurës, kurse hexapeptidi 48 i jep kësaj fondotinte veti anti-rrudhë.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
Testuar klinikisht.
Pa parabenë, pa parfum dhe pa derivate të grurit.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet pas kremit hidratues ose primer-it dhe përhapet në mënyrë të njëtrajtshme në të gjithë lëkurën.