info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Lotion to Intensify and Prolong Suntan

Çmimi:2,500.00 L 1,875.00 L -25%

Locion, që ruan ngjyrën e lëkurës dhe e intensifikon atë
200 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

Specific For

,

Përshkrimi

Emulsion fluid më një teksturë të lehtë, që absorbohet shpejt nga lëkura.
Hidratues dhe shkëlqyes, i përshtatshëm për aplikim si në trup ashtu dhe në fytyrë.
Ndihmon në nxirjen e lëkurës dhe ruan ngjyrën e marrë gjatë ekspozimit në diell, për një kohë të gjatë.
I përshtatshëm për t’u aplikuar në çdo lloj lëkure, edhe tepër të ndjeshme.
Nuk përmban filtra diellorë.
Testuar për nikel, krom, mërkur, paladium dhe kobalt.
Hipoalergjik.
Jo komedogjenik.
Pa parabenë dhe pa derivate të grurit.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë dhe në trup dhe masazhohet deri në absorbim të plotë.
Rekomandohet të përdoret në mbrëmje.

Përbërësit

Aqua (Water) • Glycol
Stearate • PEG-8 • Ethylhexyl Palmitate • Cyclopentasiloxane • Oleth-20 • Paraffinum liquidum (Mineral Oil) • Cetearyl Isononanoate • Sorbitol • Arginine • Polymethyl Methacrylate • Panthenol • Sodium PCA • Polyacrylamide• Mica • Acetyl Tyrosine • Carbomer • CI 77891 (Titanium Dioxide) • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Buddleja davidii leaf Extract • Artemisia umbelliformis Extract • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Schizandra chinensis Fruit Extract • Tocopheryl Acetate • Bisabolol • Oryzanol • Urea • Hydrolyzed Rice Bran Protein • Tyrosine • Allantoin • PCA •Arginine HCl• Lysine • Lactic Acid • Ornithine HCl • Stearamide AMP• Lanolin alcohol • C13-14 Isoparaffin • Hydrogenated Lecithin • Diglycerin • Menthyl Lactate • Silica • Laureth-7 • Glycerin • Phenoxyethanol• Ethylhexylglycerin • Sodium Dehydroacetate • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate•Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping