info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Intensive Eye Cream

Çmimi:3,250.00 L 2,600.00 L -20%

Krem anti-rrudhë për zonën rreth syve
15ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim i përshtatshëm për lëkurë tepër të ndjeshme.
Kombinimi i vajit të krundeve të orizit me proteinat e hidrolizuara të majave tonifikojnë lëkurën, zbehin rrathët e zinj dhe pakësojnë qeset e formuara poshtë syve.
Me qëllim që të ushqejë lëkurën dhe ta mbrojë nga faktorët dëmtues këtij formulimi i janë shtuar acidi hialuronik, aminoacide dhe ekstrakte të kumbullës.
Kompleksi vitaminik, në sajë të vetisë antioksiduese mbron lëkurën nga radikalet e lira dhe kundërshton proçesin e formimit të rrudhave.
Pas një sërë aplikimesh lëkura në zonën rreth syve ndjehet më e tendosur, më e butë dhe me më shumë shkëlqim.
Testuar mikrobiologjikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, paladium dhe mërkur.
Jo komedogjenik.

Përdorimi

Aplikohet në zonën rreth syve në mëngjes dhe në darkë.
Lëkura duhet të jetë e pastruar paraprakisht.

Përbërësit

Aqua (Water) • PEG-8
Beeswax • PEG-8 • Ethylhexyl Palmitate • PEG-6 Stearate • Oryza sativa (Rice) Bran Oil • Triisostearin PEG-6 Esters • C12-15 Alkyl Benzoate • Arginine • PEG-32 Stearate • Panthenol • Faex (Yeast) Extract • Sodium Hyaluronate • Leucine • Isoleucine • Valine • Tocopheryl Acetate • Prunus africana Bark Extract • Retinyl Palmitate/Carrot Polypeptide • Aloe barbadensis Leaf Juice • Lysine • Sodium PCA • Urea • Hydrolyzed Wheat Protein • Hydrolyzed Rice Bran Protein • Sorbitol • Allantoin • Oryzanol • PCA • Hydrogenated Lecithin • Mannitol • Glyceryl Stearate • PEG-100 Stearate • Dimethicone • Carbomer • Glycol Stearate • Diglycerin • Lactic Acid • Glycine soja (Soybean) Oil • Imidazolidinyl Urea • Methylparaben • Hexyl Cinnamal • Benzyl Salicylate • Benzyl Benzoate • Propylparaben • Phenoxyethanol, • Cinnamyl Alcohol • Disodium EDTA • Butylphenyl Methylpropional • Tetrasodium EDTA • Citronellol • BHA • BHT• Linalool • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping