info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Rilastil Hydrafusion Gel-Cream

Çmimi:

Xhel krem ushqyes dhe kundër celulitit


Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

Specific For

Masa

400 ml, 75 ml

Përshkrimi

Formulim me një teksturë të lehtë, që absorbohet plotësisht nga lëkura.
Ushqen lëkurën dhe vepron kundër celulitit në fazën fillestare të tij.
Prania në këtë xhel-krem e ekstrakteve të kumbullës dhe bimës celosia cristata, bëjnë që të pakësohet grumbullimi i yndyrës në zona të caktuara të lëkurës, të pakësohet lipogjeneza, të nxitet lipoliza dhe të rritet niveli i ATP.
Ekstraktet e piperit të kuq relaksojnë lëkurën dhe stimulojnë rigjenerimin e saj.
Testuar klinikisht.
Testuar për nikel, mërkur, krom, kobalt dhe paladium.
Pa kafeinë dhe pa retinol.
Pa derivate të grurit dhe pa jod.
Pa parabenë dhe pa ngjyrues.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet çdo mëngjes dhe masazhohet me lëvizje rrethore deri në absorbim të plotë nga lëkura.
Mund të përdoret gjatë shtatzënisë dhe gjatë ushqyerjes me gji.

Përbërësit

Aqua (Water) • Ethylhexyl
Palmitate • Glyceryl Stearate • PEG-100 Stearate • Behenyl Alcohol •Sorbitol • Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer • Dimethicone • Pentylene Glycol • Hydrolyzed Celosia Cristata Flower/Seed Extract •PEG-8 • Hydrolyzed Prunella Vulgaris Extract •Sodium DNA •Arginine •Tocopherol •Cyanocobalamin • Ascorbyl Palmitate •Ascorbic Acid • Citric Acid • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Disodium EDTA•Parfum (Fragrance)

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping