info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Daily Care Soothing Micellar Solution

Çmimi:2,100.00 L 1,575.00 L -25%

Ujë micelar për lëkurë shumë të ndjeshme
250 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Ujë micelar, pastrues i lëkurës dhe ruajtës i pH-it të saj.
Heq make-up-in dhe papastërtitë e tjera nga fytyra.
Qetëson irritimet, zbut lëkurën dhe i rikthen asaj ndjesinë e komfortit.
Nuk shkakaton djegie apo irritim të syve.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.
Testuar klinikisht.
Jo komedogjenik.
Pa SLES dhe pa SLS.
Pa alkool. Pa parfum.
Pa derivate të grurit.

Përdorimi

Hidhet një sasi e konsiderueshme e solucionit në një pambuk dhe bëhet pastrimi i fytyrës.
Nuk ka nevojë të shpëlahet.

Përbërësit

Aqua (water); PEG-6
caprylic/capric glycerides; glycerin; bisabolol; cetrimonium bromide; tocopheryl acetate; disodium phosphate; disodium EDTA; citric acid.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping