info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Aqua Moisturizing Mask

Çmimi:3,100.00 L 2,325.00 L -25%

Maskë hidratuese e përshtatshme për çdo lloj lëkure
75ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Trajtim intensiv ushqyes dhe freskues, i përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
Kombinimi i acidit hialuronik me peshë molekulare të vogël, me atë me peshë molekulare të madhe si dhe me kompleksin SK-Influx-V hidratojnë lëkurën dhe pengojnë largimin e ujit.
Prania e vajit të aguliçes, të pasur me omega-6 mundëson butësi dhe shkëlqim për lëkurën, menjëherë pas aplikimit të maskës.
Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe mërkur.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar mikrobiologjikisht.
Testuar klinikisht.
Jo komedogjenik.

Përdorimi

Rekomandohet të aplikohet 1-2 herë në javë.
Aplikohet një shtresë e konsiderueshme në fytyrë dhe në qafë, lihet 10-15 minuta dhe më pas fshihet fytyra me peshqir ose me pambuk.

Përbërësit

Aqua (Water) • Paraffinum
Liquidum (Mineral Oil) • Glycol Stearate • Stearic Acid • Propylene Glycol • Paraffin • Squalane • Persea gratissima (Avocado) Oil • Algin • Triethanolamine • Cetyl Palmitate • Oenothera biennis (Evening Primrose) Oil• Tocopheryl Acetate• Sodium Hyaluronate • Hydrolyzed Hyaluronic Acid • Xylitol • Sodium Lauroyl Lactylate • Ceramide NP • Ceramide AP • Ceramide EOP • Olus Oil(Vegetable Oil) • Phytosphingosine • Cholesterol • Carbomer • Xanthan Gum • Citric Acid • Potassium Sorbate • Sodium Methylparaben • Sodium Ethylparaben • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping