info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil After Sun Lotion

Çmimi:2,100.00 L 1,050.00 L -50%

Qumësht trupi për pas ekspozimit në diell
200ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Specific For

,

Përshkrimi

Formulim i përshtatshëm për t’u përdorur si në trup ashtu dhe në fytyrë.
Ka një teksturë të lehtë dhe absorbohet plotësisht nga lëkura.
Ushqen lëkurën dhe e zbut atë.
Qetëson irritimet dhe ofron një ndjesi freskie.
Në sajë të kompleksit Pro-DNA rigjeneron lëkurën e dëmtuar nga radikalet e lira.
Ndihmon në ruajtjen e ngjyrës.
Pa filtra diellorë.
Testuar për nikel, mërkur, krom, paladium dhe kobalt.
Jo komedgjenik.
Hipoalergjik.
Pa parabenë dhe derivate të grurit.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë pas ekspozimit në diell.

Përbërësit

Aqua (Water) • C12-20 Acid
PEG-8 Ester • Glycerin • Dihydroxyacetone • Caprylyl Methicone • Hydrogenated Didecene • Propylene Glycol • Hydrogenated Polydecene • Cetyl Alcohol • Dimethicone • Melanin •Tocopheryl Acetate • Bisabolol • Oryzanol • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Buddleja davidii leaf Extract • Artemisia umbelliformis Extract • Xanthan Gum •Lactic Acid • Glycine soja (Soybean) Oil • Diglycerin • Phenoxyethanol • Methylparaben • Ethylparaben • Propylparaben • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate• BHA • BHT •Parfum (Fragrance).Aqua (Water) • Cetearyl Isononanoate • Paraffinum liquidum (Mineral Oil) • Myristyl Lactate • Cyclopentasiloxane • Glycol Stearate • Oleth-20 • Oleyl Erucate • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Buddleja davidii leaf Extract • Artemisia umbelliformis Extract • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Sodium Hyaluronate • Tocopheryl Acetate • Bisabolol • Oryzanol • Hydrolyzed Wheat Protein • Allantoin • Faex (Yeast) Extract • Lanolin Alcohol • Arginine • Carbomer • Stearic Acid • Sodium Polyacrylate • Aminomethyl Propanol • Diglycerin • Dimethicone • Glycerin • Menthol • Menthyl Lactate • Mannitol • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping