info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Promo Pharma Dimagra Energy Bar

Çmimi:300.00 L

Snack energjik me bajame, lajthi & fëstëk

35 g

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Suitable For

Masa

35 g

Përshkrimi

Snack energjik i formuluar me fruta, mjaltë , bajame, lajthi dhe fëstëk.

Ideal për ata që stërviten ose praktikojnë sporte.

Pa gluten. Pa vaj palme. Pa OMGJ.

 

Përbërësit

Rice crispies (rice flour, sugar); almonds (11%); hazelnuts (11%); honey; glucose syrup; maltodextrin; humectant: sorbitol syrup; coconut (coconut, antioxidant: sulfur dioxide) pistachios (4%); sesame; natural flavoring. Contains sweetener. It may contain traces of: eggs, nuts, soy, peanuts.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping